بهترین پیام رسان خارجی کدام است؟

واتس اپ ( whatsapp ) لاین (LINE) تلگرام ( telegram ) وایبر ( Viber ) کاکائو تالک ( kakao talk ) وی چت ( wechat ) بی تالک ( BeeTalk ) تانگو ( Tango )

بهترین پیام رسان خارجی کدام است؟بهترین پیام رسان دنیا

تلِگرام یک سرویس پیام‌رسان متن‌باز چندسکویی مبتنی بر رایانش ابری است. کاربران تلگرام می‌توانند پیام‌ها،نگاره،ویدئوها و اسناد(همه انواع پرونده‌ها پشتیبانی می‌شود) خودویرانگر و رمزنگاری‌شده را تبادل کنند.تلگرام رسماً برای اندروید، ویندوز فون و آی‌اواس در دسترس است.

لاین یک نرم‌افزار کاربردی پیام‌رسان فوری مخصوص تلفن‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی است. لاین به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا با یکدیگر به تبادل پیام‌های متنی، عکس، ویدئو و موسیقی(در نسخه PC)بپردازند.لاین در سال ۲۰۱۱ در ژاپن راه‌اندازی شد و در ظرف دو سال به بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی ژاپنی بدل شد.

واتس‌اَپ یک برنامه پیام‌رسانی فوری برای تلفن‌های هوشمند است. این برنامه توسط شرکت سهامی واتس‌اپ ساخته شده‌است.مؤسس شرکت و سازنده این برنامه یان کوم است. پیام‌رسان WhatsApp افزون بر توانایی فرستادن متن ساده می‌توان فایلهای رایانه‌ای مانند پی‌دی‌اف، نگاره، آوا و ویدئو را با واتس اپ فرستاد.

تانگو نرم‌افزار کاربردی چندسکویی برای تلفن‌های هوشمند است که به وسیله تانگو ام‌ای در سال ۲۰۰۹ گسترش یافته است.در مارس ۲۰۱۳، بیش از ۱۳۰ میلیون کاربر در تانگو ثبت نام کردند از سوی پی‌سی مگ،به عنوان ساده‌ترین نرم‌افزار گپ با حمایت گسترده نام برده شده است.

وایبر یک نرم‌افزار مالکیتی چندسکویی پیام‌رسان فوری صدا روی پروتکل اینترنت برای تلفن‌های هوشمند است که توسط شرکت وایبر توسعه داده شده‌است.وایبر در ۷ مه ۲۰۱۳ به ۲۰۰ میلیون کاربر رسید.

وی‌چت یک سرویس پیام‌رسانی (گپ) برای تلفن‌های همراه است که بدست تنسنت در چین ساخته شده‌است. اولین انتشار آن در ژانویه ۲۰۱۱ بوده‌است.این برنامه در اندروید، آی‌فون، بلک‌بری، ویندوز فون، و سیستم عاملهای موبایل در دسترس است.

کاکائو تاک یک برنامهٔ کاربردی پیام رسانی(چت)رایگان برای تلفن‌های همراه است.این برنامه در ۱۸ مارس ۲۰۱۰ راه‌اندازی شد.کاکائو تاک هم‌اکنون ۱۴۰ میلیون کاربر دارد و در ۱۵ زبان در دسترس است.در کره جنوبی ۹۳٪ از دارندگان تلفن هوشمند از این نرم‌افزار بهره می‌برند.

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه